O NÁS

Sme spoločnosť so skúseným a dynamicky sa rozvíjajúcim kolektívom, pôsobiaca na Slovenskom trhu od roku 2004. Zaoberáme sa výhradnou distribúciou kuchynských výrobkov svetovej kvality na Slovensku, v Čechách a v Maďarsku. Našou snahou je umožniť širokej verejnosti spoznať špičky v gastronómii, vďaka ktorým si môžu skvalitniť život, zbaviť sa starých návykov a osvojiť si nové kvalitnejšie spôsoby prípravy, spracovania a uchovávania jedál.Vďaka našim kuchynským riadom sa pre Vás stane príprava pokrmov potešením, s čím budete prispievať nielen Vášmu zdraviu ale aj šetriť svoje peniaze.

Som majiteľkou spoločnosti Ego*line s.r.o., ktorej prvoradou snahou je dovážať na slovenský trh špičkové produkty a sprístupniť tú najvyššiu kvalitu pre všetky domácnosti na Slovensku. Našou víziou je vnášať osvetu do ponímania zdravého stravovania obyvateľstva, nakoľko v najväčšej miere ovplyvňuje kvalitu nášho života. A niet lepšieho pocitu, než keď ste 100%-ne presvedčení o tom, že vďaka našim produktom vieme klientom pomôcť a zároveň im aj ušetriť značné financie.

info@egoline.sk

Som majiteľka a lektorka PRIVÁTNEJ ŠKOLY MINI VARENIA. Ako šéfkuchárka na voľnej nohe mám často možnosť testovať rôzne druhy gastronomických pomôcok. Čo ma však fascinuje v produktoch firmy Ego*line, sú ich výnimočné vlastnosti, ktoré sa nedajú nájsť v žiadnych iných produktoch. Kulinárske zručnosti som získala nielen na Slovensku, ale aj v Anglicku a Španielsku, tým pádom viem posúdiť, že tieto produkty sú špičkou nielen na domácom ale i na zahraničnom trhu.

sefkuchar@egoline.sk

VEDELI STE?

Kým ste doteraz ročne investovali do novej panvice, v prípade diamantového riadu sa Vaša investícia vráti do 3 mesiacov a potom Vám už len zarába.